Всеки трети вторник от месец март, отбелязваме Деня на социалната работа – празник и признание за хората, които посвещават живота си на подкрепата и грижата за другите.
Тази година международното мото е „Сътворяване на надежда и хармония: призивът Harambee за обединяване на разделено общество“.
Работещите в социалната сфера са нишката, която обединява обществото. Те дават надежда, изграждат доверие и строят основите на мостовете за по-хармонични общества. В моменти на кризи и трудности, те показват, че грижата за всеки един е грижа за цялото общество.
Благодарим на всички специалисти в социалната сфера за тяхната отдаденост, професионализъм и човечност. Пожелаваме ви здраве, вдъхновение и непрекъсната вяра в силата на доброто, защото вашата работа обединява и вдъхва надежда!
Д-р Иван Иванов
Кмет на Община Севлиево








