Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

10.02.2021

"СЕВЛИЕВО" СЕ НАЛОЖИ НАД "АКАДЕМИК" - СВИЩОВ В ДОМАКИНСКИ МАЧ

Втора загуба в контролните срещи претърпя „Академик“ (Свищов). „Студентите“ паднаха с 2:0 в проверка, играна на терен в Севлиево с едноименния тим. Началото на мача не предвещаваше подобен финал.
В първите минути домакините не намериха верния ритъм и съперникът можеше на два пъти да ги накаже. Момчил Тодоров се измъкна сам срещу Димитър Пантев, но не успя да даде аванс на свищовлии.
След почивката севлиевският състав взе инициативата и пред отсрещната врата стана горещо. В 70-та минута Атанас Георгиев центрира от фал, Добрин Петров отклони топката, а свищовският вратар изби, но Георги Василев я засече в мрежата за 1:0.
Малко преди края отбраната на „Академик“ сгреши при изнасянето на топката, Радослав Байчев я открадна и реализира втория гол.